Jesteś Tutaj: PortalMorski.pl Żegluga Żegluga promowa • RO-RO
Dołącz do nas
Błąd

  Żegluga promowa • RO-RO

  Żegluga promowa ● Przewozy ro-ro oceaniczne i w żegludze bliskiego zasięgu
  Nowe promy - patrz także Statki: Nowe jednostki oraz Stocznie: Nowe budowy

  Bremerhaven: dotarł już sprzęt brygady pancernej U.S. Army wzmacniającej NATO w Europie Wschodniej

  Email Drukuj

  Sprzęt wojskowy załadowany w porcie Baumont.

  Pierwsza partia sprzętu U.S. Army, której wybrane oddziały przebazowywane są do Europy Wschodniej w ramach amerykańskiej inicjatywy wzmocnienia regionu, dotarła już do Europy. Wczoraj do portu Bremerhaven wszedł pierwszy z trzech samochodowców z wyposażeniem Trzeciej Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej z Czwartej Dywizji Piechoty (3/4 ABCT) stacjonującej na co dzień Fort Carson w stanie Colorado.

  Balearia wystartowała z nowym serwisem

  Email Drukuj

  Nissos Chios

  Hiszpańska firma Balearia rusza z nowym szybkim połączeniem promowym. Jej promy będą pływać pomiędzy Melillą a Malagą. Ten sam prom będzie też kursował na trasie Melilla-Almeria.

  Finnlines rozszerza połączenie pomiędzy Hiszpanią a Zeebrugge o nowe kierunki

  Email Drukuj

  Fot.: Wikimedia Commons

  Finnlines rozszerza swoją działalność o nowe kierunki. Zyskają klienci, którzy otrzymają możliwość dogodnego transportu ładunków pomiędzy północą i południem Europy.

  Stena Line rozwija działalność z MacGregor

  Email Drukuj

  Fot.: Stena Line

  Szwedzki operator promowy Stena Line odświeża standardową umowę serwisową z MacGregor - firmą wchodzącą w skład światowego lidera Cargotec (fińskiego przedsiębiorstwa produkującego maszyny, dźwigi i podnośniki).

  Znakomite osiągnięcie DFDS

  Email Drukuj

  Côte des Dunes (Fot.: DFDS/facebook)

  DFDS pochwaliło się niezwykłym osiągnięciem. Armator przewiózł milionowy pojazd osobowy na połączeniach wykonywanych z Dover.

  Silja Europa znów cieszy oczy pasażerów

  Email Drukuj

  Silja Europa (Fot.: Wikimedia Commons)

  Prom Silja Europa powrócił na trasę Tallin-Helsinki. Przez ostatnie tygodnie należący do Tallink prom przechodził prace remontowe.

  Scandlines przygotowuje się do zmian na trasie Rostock-Gedser. Ostatnie próby promu Copenhagen

  Email Drukuj

  Copenhagen w stoczni Fayard w 2015 roku (Fot.: Wikimedia Commons)

  Dziś rozpoczynają się ostatnie testy promu pasażerskiego Copenhagen. Prom już wkrótce dołączy do innej nowej i bliźniaczej jednostki - Berlin.

  Pracowity czas dla promu Stena Nordica

  Email Drukuj

  Stena Nordica (Fot.: Wikimedia Commons)

  Należący do Stena Line prom Stena Nordica, który w ostatnim czasie wyczarterowany był do GNV (Grandi Navi Veloci), wspomoże bieżące operacje realizowane przez szwedzkiego przewoźnika.

  Pasażerowie promu płynącego do Fishguard spędzili noc na Morzu Irlandzkim

  Email Drukuj

  Stena Europe (Fot.: Wikimedia Commons)

  Pasażerowie jednego z promów należących do Stena Line mają za sobą bardzo trudne chwile. W związku z trudną sytuacją pogodową zmuszeni byli do spędzenia długich godzin na morzu.

  Viking Line przygotowuje się na zamówienie nowych promów

  Email Drukuj

  Viking Grace (Fot.: Viking Line)

  Viking Line przymierza się do budowy nowych, ekologicznych promów. Zgodnie z planami, miałyby one służyć do obsługi połączenia Turku-Sztokholm.

  Strona 1 z 80  PortalMorski.pl to profesjonalny, branżowy serwis internetowy ściśle związany z polską i światową gospodarką morską. Śledź wiadomości z kraju i ze świata. Zarejestruj się i szukaj z nami pracy na morzu i lądzie. Newsy, agencje crewingowe, ruch statków, pogoda, informacje o portach – to wszystko znajdziesz na PortalMorski.pl

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

  facebook