Jesteś Tutaj: PortalMorski.pl Ludzie
Dołącz do nas


Ludzie

Kronika personalna  ●  Kariery  ●  Sylwetki, wywiady  ●  Edukacja  ●  Praca  ●  Crewing

Kurs szkoleniowo-metodyczny

Email Drukuj

Fot.: 3. Flotylla Okrętów

W niedzielę, 19 marca, rozpoczął się sześciodniowy kurs szkoleniowo-metodyczny z dowódcami jednostek wojskowych podległych dowódcy 3. Flotylli Okrętów. Szkolenie, które prowadzi osobiście dowódca 3.FO, kontradmirał Krzysztof Jaworski, odbywa się na pokładach okrętów ORP Wodnik i ORP Bałtyk.

Chcesz zostać oficerem MW? Masz już tylko 10 dni

Email Drukuj

Praktyki okrętowe (Fot.: Krzysztof Miłosz / AMW)

Pozostało już tylko 10 dni na złożenie wniosków na studia wojskowe w Akademii Marynarki Wojennej. Rekrutacja na studia wojskowe rozpoczyna się dużo wcześniej niż na studia cywilne, gdyż do końca marca należy zarejestrować się elektronicznie i złożyć wniosek o przyjęcie na studia. 

Czuczman: Budujmy promy, które otworzą przed nami światowe rynki

Email Drukuj

Jerzy Czuczman. Fot.: Piotr Stareńczak

O kłopotach branży offshore, wycieczkowcach, promach i konkurencyjności europejskiego przemysłu rozmawiamy z Jerzym Czuczmanem, prezesem Związku Pracodawców FORUM OKRĘTOWE.

Rozstrzygnięto konkurs RINA-KORAB 2017

Email Drukuj

Fot.: Politechnika Gdańska

Wczoraj, tj. w czwartek, 16 marca odbyła się publiczna prezentacja prac dyplomowych nominowanych do Nagrody KORAB-RINA 2017 za najlepsze prace dyplomowe obronione w roku akademickim 2015/2016. To dwunasta edycja nagrody RINA-KORAB.

Nowe perspektywy w zakresie edukacji dla studentów i nauczycieli akademickich AMW

Email Drukuj

Porozumienie z The Institute of Marine Engineering, Science and Technology IMarEST - 6.10.2016 (Fot.: Krzysztof Miłosz / AMW)

W obecnych czasach, przy rozwijającej się i innowacyjnej gospodarce, bardzo ważne są dla pracodawców wiedza, umiejętności i kompetencje zawodowe ich przyszłych pracowników. Nowe możliwości rozwijania kompetencji tworzy podpisane w ubiegłym roku porozumienie o współpracy z The Institute of Marine Engineering, Science and Technology (IMarEST), w ramach którego Akademia Marynarki Wojennej stała się jego członkiem instytucjonalnym (Marine Member).

Student oceanografii ambasadorem International Ocean Institute w Polsce

Email Drukuj

Fot.: UG

Student drugiego roku studiów drugiego stopnia kierunku Oceanografia, Jan Majcher, w listopadzie 2016 roku uczestniczył w międzynarodowym kursie "Ocean Governance" koordynowanym przez International Ocean Institute (IOI) oraz Uniwersytet Maltański.

Dar Młodzieży opuszcza Gdynię

Email Drukuj

Dar Młodzieży (Fot.: Maciej Stobierski)

W piątek, 10 marca o godz. 15.00, Dar Młodzieży znika z gdyńskiego pejzażu na ponad 50 dni. Od 5 marca praktykę morską przechodzi na jego pokładzie 128 studentów z Akademii Morskiej w Szczecinie.

Zarząd spełnia postulat związków zawodowych działających w ZMPG SA

Email Drukuj

Fot.: ZMPG SA

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA podpisał dnia 1 marca 2017 roku Protokół Dodatkowy do Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy. Oznacza to, że obecny Zarząd spełnił postulat, o który starały się od lat obydwa związki zawodowe działające w ZMPG SA - Niezależny Samorządny Związek Zawodowy "Solidarność" oraz Wolny Związek Zawodowy Pracowników Gospodarki Morskiej.

Strona 1 z 108PortalMorski.pl to profesjonalny, branżowy serwis internetowy ściśle związany z polską i światową gospodarką morską. Śledź wiadomości z kraju i ze świata. Zarejestruj się i szukaj z nami pracy na morzu i lądzie. Newsy, agencje crewingowe, ruch statków, pogoda, informacje o portach – to wszystko znajdziesz na PortalMorski.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

facebook