Jesteś Tutaj: PortalMorski.pl Katalog firm
Dołącz do nas

Internet Explorer nie potrafi poprawnie wyświetlić tej strony. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej

Firefox
Katalog firm

np. VEGA PPHU Piotr Kawecki

np. BARLINEK

Rodzaj wpisu


Wpis minimalny
Jest to najprostsza forma informacji o firmie. Zawiera on nazwę firmy, adres, numer telefonu i faksu. Firma może być wpisana tylko do jednej kategorii.

Wpis podstawowy
Jest to podstawowa forma informacji o firmie. Zawiera wszelkie dane teleadresowe (łącznie z logiem, linkiem do strony WWW oraz adresem e-mail). Możliwość wpisania przedsiębiorstwa do wszystkich kategorii wykonywanych rodzajów działalności.

Wpis rozszerzony
Ta forma wpisu zawiera kompleksową informację o firmie, ukazującą się (po kliknięciu na przycisk "Więcej") w nowym oknie. Znaleźć się tu mogą: historia firmy, szczegółowe dane teleadresowe, zdjęcia członków zarządu, zakres działalności, zdjęcia produktów, mapa dojazdu do siedziby itp. Koszt opracowania prezentacji internetowej wliczony jest w cenę. Wykupienie wpisu rozszerzonego upoważnia do aktywnej współpracy z redakcją Portalu Morskiego, m.in. publikowania na jego stronach nowych, istotnych informacji dotyczących przedsiębiorstwa.

Wpis wyróżniony
W celu wyróżnienia przedsiębiorstwa w katalogu branżowym, można skorzystać z opcji "wpis wyróżniony". Opcja ta łączy wszystkie wymienione wcześniej możliwości, ale informacja w katalogu jest dodatkowo wzbogacona np. niestandardową czcionką oraz kolorem tła. Jednak najważniejszą zaletą tej formy wpisu jest fakt, iż przedsiębiorstwo ukazuje się w wynikach wyszukiwania na pierwszych pozycjach z pominięciem porządku alfabetycznego.


minimalny - gratis
rozszerzony - 399 zł netto/rok
podstawowy - 299 zł netto/rok
wyróżniony - 499 zł netto/rok

Dane teleadresowe

Nazwa firmy:
Ulica:
Miasto:Kod pocztowy:
Województwo:
NIP:
REGON:
Telefon:
Fax:
E-mail:
WWW:
Słowa kluczowe:

Kategorie

Kategoria 1:
Kategoria 2:
Kategoria 3:
Kategoria 4:
Kategoria 5:
facebook