Porty, logistyka

Filip Czerwiński - DSV Road i Arkadiusz Mirek - DSV Air&Sea (Fot.: mat. pras.) DSV kolejny już raz zostało nagrodzone w prestiżowym badaniu Operator Logistyczny Roku. Do zeszłorocznych wyróżnień operator dołączył w tym roku trzecią nagrodę główną - Brązowe Godło dla DSV Road oraz wyróżnienie w kategorii Najlepsza Firma Logistyczna wśród nowych partnerów programu dla DSV Air & Sea.

Laureaci szesnastej edycji badania zostali wyłonieni podczas Gali Logistyki, Transportu i Produkcji - jednego z największych w Polsce spotkań środowiska top managementu łańcucha dostaw, które odbyło się 7 grudnia br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Nagrody w imieniu DSV odebrali Filip Czerwiński - prezes zarządu DSV Road oraz Arkadiusz Mirek - prezes zarządu DSV Air&Sea. 

- Jest to dla nas niezwykle cenne i prestiżowe wyróżnienie. Tym cenniejsze, że przyznawane przez naszych Klientów, którym niniejszym chciałbym bardzo serdecznie podziękować. Jestem dumny z osiągniętego wyniku i bezprecedensowego awansu w rankingu, który w tym roku stał się udziałem naszej firmy. Ten sukces nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie i ciężka praca całego naszego zespołu. Nie chcemy osiadać na laurach i wiele przed nami do zrobienia, ale wierzę, że mając u boku tak fantastycznych współpracowników, jesteśmy w stanie osiągać jeszcze ambitniejsze cele – powiedział Filip Czerwiński, prezes zarządu DSV Road. 

- Niezmiernie cieszę się, że debiut dywizji DSV Air & Sea w badaniu zakończył się wyróżnieniem dla Najlepszej Firmy Logistycznej wśród nowych partnerów tego przedsięwzięcia. Na ten sukces składa się ciężka praca oraz ogromne starania całego naszego zespołu, który dokłada wszelkich starań, aby wspomniana w uzasadnieniu naszego wyróżnienia szczególnie wysoka jakość realizacji usług, była w naszej firmie standardem - podsumowuje Arkadiusz Mirek, prezes zarządu DSV Air & Sea. 

DSV od trzech lat regularnie odbiera nagrody w programie Operator Logistyczny Roku. W 2016 r. DSV Road otrzymało wyróżnienie w kategorii Spedycja Drogowa, DSV Solutions w kategorii Kompleksowość Usług, a rok wcześniej zostało uhonorowane za najwyższej jakości logistykę magazynową, a w tym za kompleksowość usług.

Operator Logistyczny Roku to wspólne przedsięwzięcie badawcze kilkudziesięciu czołowych firm logistycznych prowadzone przez Wydawnictwo Eurologistics i Data Group Consulting. Jego celem jest dostarczanie uczestnikom rynku wiedzy na temat oczekiwań klientów oraz poziomu wykonywania usług logistycznych. Na podstawie wyników badania powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów, który służy promowaniu usług logistycznych najwyższej jakości.

rel (Grupa DSV)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4915 4.5823
EUR 4.6362 4.7298
CHF 4.7704 4.8668
GBP 5.4911 5.6021

Newsletter