Porty, logistyka

Perspektywy gospodarki morskiej w Polsce w świetle najnowszych trendów na rynkach światowych, innowacje w przemyśle stoczniowym oraz kwestie legislacyjne związane z ustawą stoczniową i statusem marynarzy to tematy przewodnie Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2017, które po raz siedemnasty odbędzie się w piątek, 13 października w gdyńskim Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Forum Gospodarki Morskiej Gdynia powstaje w ścisłej współpracy ze środowiskiem morskim i instytucjami akademickimi oraz licznymi partnerami biznesowymi. Uczestnicy tegorocznego Forum będą uczestniczyć w czterech panelach: „Przemysły Morskie”, „Porty Morskie” i „Logistyka Morska” oraz „Ship Management”.

- Forum Gospodarki Morskiej Gdynia to znakomita okazja do zaprezentowania nowego pomysłu na rozwój Portu Gdynia jaką jest koncepcja budowy Portu Zewnętrznego - mówi Adam Meller, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia SA. - Port Gdynia stoi przed wielką szansą odbudowy znaczenia i stworzenia przewagi nad konkurencją wśród portów Morza Bałtyckiego. Pomysł budowy Portu Zewnętrznego spotkał się z pozytywnym oddźwiękiem  oraz wielkim zainteresowaniem wśród - mam nadzieję - potencjalnych inwestorów.

Czytaj także: Port Gdynia wychodzi w morze [VIDEO]

Czytaj także: Niecałe dwa tygodnie do Forum Gospodarki Morskiej Gdynia 2017 [VIDEO]

rel (ZMPG-a SA)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4211 4.5105
EUR 4.6616 4.7558
CHF 4.6132 4.7064
GBP 5.4337 5.5435

Newsletter