Forum Okrętowe na targach SMM 2016

O filmie

Wśród polskich wystawców na 27. Międzynarodowych Targach Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich SMM 2016, po raz pierwszy był także Związek Pracodawców Forum Okrętowe.

Wiele z należących do tej organizacji firm, m.in. Gdańska Stocznia Remontowa SA, Remontowa Shipbuilding, Remontowa Marine Design, Remontowa Hydraulic Systems, Remontowa LNG Systems, Famor, Activ, Vistal, Polski Rejestr Statków, Aluship Technology, H. Cegielski-Poznań, Towimor, miało własne, indywidualne stoiska.

Natomiast pod marką Forum Okrętowego, na wspólnym stoisku wystąpiły firmy: Automatic Systems Engineering sp. z o.o. (ASE), Przedsiębiorstwo Budowy Urządzeń Chłodniczych SA (PBUCh) oraz ZinkPower Szczecin (Grupa KOPF).

O tej nowej inicjatywie, która ma być kontynuowana, a także o konieczności lobbingu na rzecz przemysłu okrętowego w Polsce i za granicą (m.in. w Brukseli) oraz o potrzebie mówienia w wielu sprawach przez firmy tego sektora „jednym głosem”, na stoisku Forum Okrętowego rozmawiamy z dyrektorem Biura Forum Okrętowego Jerzym Czuczmanem.

Pokazujemy także stoiska innych firm – członków Forum Okrętowego (i nie tylko) na tegorocznych targach SMM.

Kategoria: Morze.

1 komentarz

  1. Bardzo dobrze przedstawiona integracyjna rola FORUM OKRĘTOWEGO dla polskich przemysłów morskich.

    Stanisław, Wrz 19, 2016 Odpowiedz


Dodaj komentarz