Koło młyńskie wodne turbina wodna

Koło młyńskie wodne turbina wodna

Cena: 14500
Dodano: 20 maj 2020
Ogłoszeniodawca: oponydomaszyn
Adres E-mail: swiat-opon@wp.pl
Telefon kontaktowy: 502897561
Przedmiotem ogłoszenia jest koło wodne nasiębierne mające na obwodzie przegrody, poruszane siłą naporu wody. Może być zastosowane do elektrowni wodnej , napędu urządzeń i narzędzi ale także jako bardzo efektowny element dekoracyjny.
Nasze koło typu nasiębierne wykorzystuje głównie energię potencjalną wody czyli o największej wydajności. Koło działa na zasadzie dzisiejszej turbiny wodnej, woda spada na górną część koła i siłą swojego ciężaru wprawia koło w ruch.W zależności od natężenia strumienia zasilającego nasze koło a także od spadku możemy osiągnąć różna moc czynną.
Nasze koło sprzedawane jest wraz z drewnianym stojakiem, wykonane jest z drewna sosnowego. Impregnowane przystosowane do pracy z wodą. Posiada średnicę 3 metrów, 24 łopatki. Pojemnośc max przegrody to ok 12 litrów wody.
Cena netto.