Żegluga

Grupa Tallink kładzie duży nacisk na wygodę podczas podróżowania jej promami, stąd też duża troska operatora o komfort użytkowania internetu w trakcie rejsów. Przewoźnik zdecydował się właśnie na instalację innowacyjnego systemu, pozwalającego na korzystanie z szybkiego i stabilnego łącza internetowego.

Estoński armator nawiązał ścisłą współpracę ze szwedzką firmą Nowhere Networks, która zamontowała na pokładzie promu Megastar nowatorski patent Wireless Antenna Tracking System (WATS). Rozwiązanie pozwala na osiągnięcie przepustowości na poziomie 400 Mbps. Oznacza to, że Tallink zaoferuje pasażerom oraz klientom najszybsze i najbardziej stabilne połączenie internetowe na Morzu Bałtyckim. Dzięki temu osoby korzystające z internetu na trasie Tallinn-Helsinki będą miały możliwość korzystania z niezawodnego łącza w trakcie całej przeprawy.

Jednym z kluczowych elementów rozwiązania jest antena, która na bieżąco, w sposób zautomatyzowany koryguje swoje ustawienie, aby osiągnąć najlepsze parametry. W ten sposób produkowany w Sztokholmie system pozwala na rozszerzenie zasięgu bezprzewodowego i gwarantuje wysokiej jakości połączenie nawet podczas bardzo trudnych warunków panujących na morzu.

Więcej >>>

PromySkat.pl

1 1 1 1