Żegluga

DFDS Seaways rozpoczął modernizacje wnętrz dwóch promów, operujących w relacji Kopenhaga – Oslo. Pierwszy z nich M/S Pearl Seaways już znajduje się w stoczni.

Główne prace obejmą ulepszenie w sferze obsługi klientów. Między innymi powstanie restauracja „Little Italy”, w której będzie można spróbować włoskiej domowej kuchni. Kucharze zostali przeszkolenie przez znanego włoskiego mistrza Gianluca Maraniniego. Zostaną odnowione kabiny pięcioosobowe, tak aby mogły z nich korzystać rodziny z dziećmi. Powstanie również nowy obiekt „Adventure Club” przeznaczony dla rozrywki małych pasażerów. A dla tych, którzy cenią sobie podróżowanie w luksusie z doskonałymi widokami, zostanie przeprojektowane 50 kabin.

Przebudowane zostanie zaplecze konferencyjne oraz strefa barów z dostępem do otwartych przestrzeni na wolnym powietrzu.

Plan przebudowy był poprzedzony badaniami przeprowadzonymi wśród klientów oraz pracowników, którzy od lat podróżują pomiędzy Danią a Norwegią. Przez pół roku intensywnego analizowania i projektowania przystąpiono do działań, pozostaje tylko czekać na wynik przeprowadzonych prac na promach.

Około 150 pracowników w ciągu najbliższych tygodni będzie przebudowywało promy. M/S Pearl Seaways jest oczekiwany w Kopenhadze już 24 stycznia, natomiast M/S Crown Seaways przejdzie metamorfozę w dniach 10.03 - 31.03.2014. Inwestycja w przebudowę pochłonie 16 mln EUR.

PromySkat

1 1 1 1