Stocznie, Statki

Firma Nanni Industries zdecydowała o udzieleniu prawa do dystrybucji swoich produktów na rynku polskim, od 10 października 2018 r., firmie Phoenix Poland sp. z o.o. ze Szczecina. Silniki i agregaty morskie Nanni Industries, zajmą miejsce w ofercie obok urządzeń, takich marek jak: Sole Diesel, Moteurs Baudouin oraz ABC Anglo Belgian Corporation.  

Nanni jest jednym z liderów na rynku producentów morskich silników wysokoprężnych o mocy od 10 do 2000 KM oraz agregatów prądotwórczych od 6 kW do 500 kW.

Dzięki unikalnemu systemowi marynizacji Nanni Compact Cooling®, producent jest w stanie dostarczyć różnorodne rozwiązania napędowe. Bazą tych urządzeń są silniki przemysłowe znanych i renomowanych marek: Kubota, Toyota, John Deere oraz Scania.

Zakład produkcyjny znajduje się obecnie w La Teste de Buch (Francja, okolice Bordeaux). Początki istnienia firmy sięgają roku 1952, kiedy to marynizowano przemysłowe silniki Faryman. Od 1988 Nanni jest oficjalnym importerem silników MAN do Francji i innych francuskojęzycznych krajów.

Hasłem przewodnim tego francuskiego producenta jest "Energy in Blue". Zgodnie z nim w 2009 roku rozpoczął produkcję swojego systemu hybrydowego Nanni Hybrid System, który do dnia dzisiejszego funkcjonuje na najwyższym poziomie.

Dbałość o środowisko jest ważnym elementem w polityce firmy, dlatego wszystkie silniki marynizowane są tak, aby w jak najwyższym stopniu zredukować emisję spalin i hałasu.

Wizją Nanni Industries jest osiągnięcie pozycji czołowego producenta morskich silników i agregatów na świecie, tym samym systematycznie wprowadzane są nowe i innowacyjne rozwiązania.

Phoenix Poland również stawia na rozwój i na bieżąco stara się poszerzać swoje horyzonty. Od lat oferuje szeroki zakres stacjonarnych morskich silników (od 16 do 7100 KM) i agregatów prądotwórczych dla jachtów żaglowych, łodzi motorowych, kutrów rybackich, statków zadaniowych (roboczych), holowników i statków pełnomorskich. Dzięki współpracy z europejskimi producentami, Phoenix Poland jest w stanie dopasować napęd prawie do każdej pływającej jednostki.

W związku z rozpoczęciem współpracy, wspólnie z Firmą Nanni, proponujemy Państwu promocję. Aktualnie, przy zakupie silnika lub agregatu prądotwórczego Nanni do 31 grudnia 2018 r., proponujemy 5% upustu na wszystkie produkty.

W razie zapytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku zapytań o części zamienne, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Phoenix Poland

1 1 1 1

Newsletter