Prawo, polityka

Ważne jest, aby polscy przedsiębiorcy aktywnie włączali się w tworzenie unijnych przepisów, które bezpośrednio wpływają na działanie firm - przekonują Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Komisja Europejska. Zachęcają do wyrażenia swojej opinii poprzez wypełnienie ankiety.   

Poniższy kwestionariusz badania panelowego z udziałem MŚP służy zgromadzeniu opinii, a zwłaszcza pozyskaniu głosów pochodzących od małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży transportu śródlądowego, związanych z oceną planowanych regulacji dotyczących narzędzi cyfrowych przeznaczonych w transporcie śródlądowym oraz z wpływem obecnych przepisów na Państwa przedsiębiorstwo.

PARP i KE zachęcają do wypełnienia ankiety i przesłania jej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 22 kwietnia 2019 r.

Badanie to stanowi część niezależnego, zewnętrznego badania mającego na celu wsparcie Komisji Europejskiej w ocenie wpływu regulacji dotyczących narzędzi cyfrowych na żeglugę śródlądową. Badanie zostało zainicjowane przez Komisję Europejską w październiku 2018 r. Jego ogólnym celem jest rozważenie zmiany regulacji, tak aby zmniejszyć koszty dla przedsiębiorstw, członków załogi i władz oraz zwiększyć zdolności egzekwowania przepisów dotyczących żeglugi śródlądowej (IWT) przy użyciu ulepszonych narzędzi kontroli, oraz by zapewnić równość szans.

Dodatkowych informacji udziela Filip Kolmus, tel. 22 432 83 17, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plik do pobrania:  ankieta - armatorzy/właściciele i członkowie załóg statków śródlądowych   

rel (PARP)

1 1 1 1