Porty, logistyka

W piątek, 22 listopada w Ratuszu Głównego Miasta w Gdańsku odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu Państwowej Inspekcji Pracy – „Buduj bezpiecznie” . Sopocka firma NDI została doceniona za prace przy projekcie rozbudowy i modernizacji sieci drogowej i kolejowej w Porcie Zewnętrznym w Gdańsku, zdobywając II miejsce.

Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcji Pracy - Okręgowe Inspektoraty Pracy w Gdańsku, a jego celem promowanie wykonawców robót budowalnych, którzy na co dzień zapewniają bezpieczne warunki pracy wszystkim pracownikom uczestniczącym w procesie inwestycji.

– Bezpieczeństwo pracowników na budowie zawsze jest dla mnie sprawą priorytetową. Projekt, za który otrzymaliśmy nagrodę cechuje nie tylko wysoka jakość wykonanych robót i dobra współpraca z inwestorem, ale przede wszystkim bezpieczne jej realizowanie. Bardzo się cieszę, że NDI sp. z o.o. w tym roku po raz kolejny zostaje docenione i wyróżnione przez kapitułę PIP. Utwierdza to w przekonaniu, że projekt jest realizowany na wysokim poziomie BHP – powiedział kierownik budowy NDI Maciej Szymański.

Projekt rozbudowy i modernizacji sieci drogowej i kolejowej w Porcie Zewnętrznym w Gdańsku – realizowany przez NDI sp. z o.o., w tym roku otrzymał drugą nagrodę w konkursie Buduj Bezpiecznie. W ubiegłym roku również drugie miejsce otrzymała realizacja budowy kompleksowego centrum sportowego Marynarki Wojennej w Gdyni. W 2016 roku NDI SA zajęło I miejsce za budowę nabrzeża z przyległymi placami składowymi na terenie Portu DCT w Gdańsku i III miejsce za budowę budynków mieszkalnych „TRE – MARE” w Gdańsku.

rel (NDI)

0 Buduj bezpiecznie
Sopocka firma NDI została doceniona za prace przy projekcie rozbudowy i modernizacji sieci drogowej i kolejowej w Porcie Zewnętrznym w Gdańsku, zdobywając II miejsce.
...Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcji Pracy ... jego celem promowanie wykonawców robót budowalnych, którzy na co dzień zapewniają bezpieczne warunki pracy wszystkim pracownikom uczestniczącym w procesie inwestycji...
W BIURZE szczególnie trudno zapewnić bezpieczne warunki pracy. Można się np. oparzyć herbatą.
02 grudzień 2019 : 19:54 maciek2 Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1

Newsletter