Porty, logistyka

Po raz kolejny Port Gdynia został w tym roku doceniony przez niezależne gremia. Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. w uznaniu osiągnięć został 23 listopada br. uhonorowany nagrodą „Symbol 2018”, Nagroda ta to wyróżnienie firm i instytucji, których marka stała się reprezentatywna i wyróżnia się na tle całej branży.  

W tym roku możemy się pochwalić kolejną, zdobytą przez Zarząd Morskiego Portu Gdynia SA, nagrodą jaką jest "Symbol 2018" – mówi Małgorzata Kalaczyńska, dyrektor do spraw technicznych Zarządu Morskiego Portu Gdynia SA, która 23 listopada odbierała nagrodę w trakcie uroczystej Gali w Katowicach. - Takie trofea to wielka radość i ogromna satysfakcja, tym bardziej, iż działamy bardzo intensywnie i dosłownie każdy metr kwadratowy w porcie jest wykorzystany. W obliczu wyzwań przed jakimi stoimy, konsekwentnie rozbudowujemy całą portową infrastrukturę. Stosujemy najnowsze technologiczne rozwiązania po to, aby nasz Porty był najbardziej bezpiecznym, ekologicznym i efektywnym portem w basenie Morza Bałtyckiego.

Uzyskanie nagrody "Symbol 2018", to docenienie wytężonej pracy Zarządu Morskiego Portu Gdynia SA i zarazem szczególna satysfakcja, gdyż nagroda została przyznana przez gremium ludzi, którzy na co dzień obserwują wszystko co dzieje się w polskich portach i szeroko rozumianej gospodarce. 

rel (Zarząd Morskiego Portu Gdynia SA)

1 1 1 1