Porty, logistyka

15 listopada br. w gdańskim Dworze Artusa został rozstrzygnięty plebiscyt "Orzeł Pomorski" zorganizowany już po raz XV przez redakcję "Magazynu Pomorskiego". Nad plebiscytem, którego zadaniem jest wyłonienie osób i firm mających na swoim koncie szczególne osiągnięcia w biznesie, kulturze, nauce i działalności społecznej lub sporcie, honorowy patronat objął marszałek województwa pomorskiego.

W tegorocznej edycji plebiscytu "Orzeł Pomorski" wśród 10 wybitnych postaci i firm Pomorza, których spektakularne działania spotykają się z uznaniem społeczeństwa, znalazł się Zarząd Morskiego Portu Gdynia SA. Statuetkę, w imieniu Zarządu Portu odebrał Adam Meller - prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia SA, natomiast uroczystą laudację wygłosiła Dorota Arciszewska-Mielewczyk - przewodnicząca Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, posłanka na Sejm RP.

- To dobrze, że zostaliśmy jako Zarząd Portu docenieni i zauważeni. Po prostu pozytywnie oceniono i doceniono wielką pracę jaką wykonujemy, budując dzień po dniu nowe oblicze gdyńskiego portu- mówi Adam Meller, prezes zarządu Morskiego Portu Gdynia SA. - Cieszymy się z przyznania statuetki "Orzeł Pomorski" - nagrody świadczącej o docenianiu roli i znaczenia Portu Gdynia w województwie Pomorskim. Dzisiaj nadrzędnym celem działań Zarządu Portu jest długofalowy rozwój – przede wszystkim budowa Portu Zewnętrznego. Laury i nagrody to dobra rzecz, ale port żyje na co dzień swoimi problemami i planami. Jestem absolutnie przekonany, że będziemy kontynuować nasze portowe zadania. Port Gdynia będzie systematycznie unowocześniany i rozbudowywany.

rel (Port Gdynia SA)

+1 uroczysta laudacja o pyle węglowym?
Czy uroczysta laudacja, wygłoszona przez posłankę Dorotę Arciszewską-Mielewczyk, przewodniczącą Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, której jedynym tegorocznym dokonaniem było publiczne nawoływanie do mordowania fok na południowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego, w imię ......czyńcie sobie ziemię poddaną... (morze poddanym), dotyczyła wiosenno-letniego pylenia miałem węglowym po okolicach portowych w Gdyni?
18 listopad 2018 : 12:20 x Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1