Inne

Gdański Ośrodek Sportu w dniach 11-14 lutego (I turnus) oraz 18-21 lutego (II turnus) zaprasza młodzież od 12 roku życia na zajęcia organizowane przez załogę oficerską gdańskiego żaglowca Generał Zaruski, przy współpracy z Narodowym Muzeum Morskim.

Żaglowiec zacumowany jest przy nabrzeżu Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku (przed dziobem statku-muzeum SS Sołdek). Zajęcia mają charakter interaktywnych warsztatów, a każdy z turnusów oferuje kompletny cykl edukacyjny z odpowiednio opracowanym programem na każdy dzień.

Warunkiem przystąpienia do zajęć jest posiadanie ważnej legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego. Zajęcia są bezpłatne i aby wziąć w nich udział należy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony www.zaruski.pl, wypełnić go (wraz z rodzicami) i wysłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na każde z zajęć obowiązuje limit 10 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie m.in. podstawy nawigacji (praca z mapą, nanoszenie pozycji geograficznej, wyznaczanie kursu drogi), poznanie tradycji i zwyczajów żeglarskich, a także filmy żeglarskie.

Informacje organizacyjne będą wcześniej publikowane na stronie www.zaruski.pl oraz profilu Facebook żaglowca Generał Zaruski.

Kiedy? 11-14.02.2019 r. oraz 18-21.02.2019 r.

Gdzie? siedziba Narodowego Muzeum Morskiego na Ołowiance 

W jakich godzinach? 10:00 – 13:00

Czas trwania – 3 godz.

Limit – 10 osób

Formularz zgłoszeniowy – zaruski.pl

Organizator: Gdański Ośrodek Sportu

1 1 1 1

Newsletter