Inne

Dział Edukacji zaprasza do Spichlerzy na Ołowiance na ferie wszystkich, którzy są gotowi na przygodę.

– W tym roku zapraszamy dzieci na wyjątkowe manewry rzeczne – zapowiada Przemysław Węgrzyn. – Uczestnicy ferii będą musieli wykazać się umiejętnościami taktycznymi, dedukcją i sprytem, a my zapewnimy całą masę wrażeń i kilka niespodzianek związanych z tematyką naszej najnowszej wystawy czasowej "Uzbrojone rzeki. Flotylle Niepodległej". Będzie można nawet postrzelać do specjalnych celów!

Najmłodsi goście będą mogli zagrać w gry planszowe, z których dowiedzą się, jak tworzyła się Marynarka Wojenna RP, jak wyglądały okręty wojenne 100 lat temu i czym, oprócz walki, zajmowali się dawni marynarze. 

- Podczas ferii zapraszamy też do Ośrodka Kultury Morskiej w Gdańsku, na wystawę interaktywną "Ludzie-Statki-Porty", na której każdy może zostać marynarzem, ratownikiem lub kapitanem statku – zaprasza Przemysław Węgrzyn. - Za pomocą niesamowitych okularów VR nasi goście będą mogli poczuć się jak sternik stojący na mostku holownika! Po okulary zapraszamy do obsługi wystawy interaktywnej.

Ferie z Flotyllą

Miejsce: Spichlerze na Ołowiance

Wiek: 6-12 lat

Czas trwania zajęć: 60 minut

Grupy zorganizowane do 25 osób

Godziny: 11:00 i 13:00

Osoby indywidualne: wtorki i środy, godzina 13:00

Rezerwacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

rel (NMM w Gdańsku)

1 1 1 1

Newsletter