Inne

Specjalistyczne rozwiązania CCTV posiadające certyfikat Lloyd’s Register będzie można zobaczyć w trakcie kolejnego seminarium VIDEOTEC & CBC. Organizatorem wydarzenia poświęconego rozwiązaniom CCTV przeznaczonym dla żeglugi morskiej i lądowej oraz obiektów infrastruktury krytycznej są firmy VIDEOTEC oraz CBC Poland Sp. z o.o. 

Spotkanie, które odbędzie się 17 października w gdańskim Centrum Hewelianum kierowane jest do przedstawicieli firm z branży Security, integratorów, projektantów systemów zabezpieczeń, osób odpowiedzialnych za techniczne aspekty zabezpieczeń obiektów o specjalistycznych wymaganiach jak również do inwestorów poszukujących profesjonalnych rozwiązań odpornych na wpływy morskie.

Produkty Videotec to synteza wysokiej wydajności, łatwości instalacji, trwałości i solidności, co potwierdza certyfikat ISO 9001: 2008. Uzyskana w tym roku aprobata "Lloyd Register" potwierdza, że produkty Videotec są zgodne z surowymi wymogami jakości i niezawodności określonymi przez międzynarodowe standardy sektora morskiego i mogą być instalowane w najbardziej ekstremalnych warunkach. 

Certyfikat "Test Specification Number 1" dopuszcza stosowanie rozwiązań VIDEOTEC w obiektach morskich i przybrzeżnych (ENV1, ENV2, ENV3 i ENV5). Typowe zastosowania obejmują nadzór miejsc publicznych, takich jak statki pasażerskie, pokłady na otwartej przestrzeni, zamknięte przestrzenie i obszary techniczne, w tym obszary, w których istnieje ryzyko wybuchu. Certyfikowane rozwiązania można również wykorzystać do wspomagania procedur dokowania, zapewniając wizualne wsparcie i eliminując wszelkie potencjalne martwe punkty po obu stronach statku.

Videotec od lat rozpoznawany na całym świecie w sektorach naftowym, gazowym i morskim stał się znany dzięki szerokiej gamie certyfikowanych kamer przeciwwybuchowych. Uzyskanie przez firmę certyfikatu  Lloyd's Register jest kolejnym potwierdzeniem, że Videotec jest pionierem pod względem dostępności rozwiązań przeznaczonych dla najbardziej krytycznych i wymagających środowisk. 

Rozwiązania włoskiego producenta znajdują zastosowanie w przemyśle energetycznym, naftowym i gazowym, sektorze morskim Offshore i Onshore, obiektach infrastruktury krytycznej i transporcie. Bogata oferta produktowa obejmuje rozwiązania przeznaczone dla środowisk o wysokich temperaturach lub szczególnie surowych warunkach klimatycznych. Na ofertę Videotec składają się: specjalistyczne kamery i jednostki PTZ oraz obudowy do kamer, w tym przeciwwybuchowe i ze stali nierdzewnej spełniającej wymagania AISI 316L; oświetlacze podczerwieni; telemetria oraz urządzenia do zarządzania Video. Z uwagi na bardzo rygorystyczne wymagania, do ich budowy użyto najlepszych materiałów, a każde wyprodukowane urządzenie podlega szczegółowym testom.  Kamery w obudowach ze stali AISI316L mogą być zainstalowane na pokładzie wszystkich typów statków pasażerskich i towarowych (kontenerowce, tankowce, promy, liniowce, statki wycieczkowe). Rozwiązania przeciwwybuchowe rekomendowane są szczególnie do zastosowań w miejscach tj.: platformy naftowe i gazowe, tankowce naftowe i gazowe, terminale, wiertnice, zakłady przemysłowe, chemiczne i petrochemiczne, rurociągi.

Współorganizatorem wydarzenia jest autoryzowany dystrybutor rozwiązań VIDEOTEC w Polsce - firma CBC Poland Sp. z o.o., oddział międzynarodowego koncernu CBC Group Co. Ltd. mającego swoją siedzibę w Tokio w Japonii. Firma od ponad 45 lat dostarcza swoim klientom specjalistyczne rozwiązania z dziedziny CCTV pod własnymi markami Computar i GANZ. Grupa CBC to ponad 3000 pracowników, 32 oddziały handlowe oraz wiele fabryk zlokalizowanych na terenie całego świata. 

Kontakty biznesowe CBC Poland z VIDEOTEC trwają nieprzerwanie od 20 lat. Jako partner zrzeszony w programie VIDEOTEC EXECUTIVE CLUB firma CBC oferuje swoim klientom dostęp do doskonałych produktów, specjalną politykę rabatową oraz silne wsparcie przed i po-sprzedażowe.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje na temat wydarzenia: https://seminariumvideoteccbc.evenea.pl/

Więcej informacji na temat rozwiązań Videotec:

www.cbcpoland.pl oraz www.videotec.com

1 1 1 1

Newsletter