Inne

Targi ExpoWELDING 2018 odbędą się tradycyjnie w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w dniach 16-18 października 2018 r. Przez 3 dni będą miejscem prezentacji nowych technologii z zakresu spawania, cięcia, przygotowania i zabezpieczenia powierzchni. 

ExpoWELDING to czołowe targi spawalnicze w Europie. W ramach zbliżającej się edycji zaprezentuje się ponad 180 Wystawców z 18 krajów, przedstawiających ofertę ponad 260 światowych marek. Tegoroczną nowością jest „Projekt Spawanie 4.0” w ramach którego liderzy branży spawalniczej zaprezentują technologie dostosowane do koncepcji Przemysłu 4.0, uwzględniając oczywiście potrzeby współczesnego spawalnictwa. Wydarzenie od lat jest chętnie odwiedzane m.in. przez specjalistów branży stoczniowej oraz offshore.

Premierowo Targom ExpoWELDING 2018 towarzyszył będzie Salon Bezpiecznego Spawania i Ochrony Przeciwpożarowej SafeWELDING Expo stworzony z myślą o specjalistach branży BHP i systemów zapobiegających pożarom. Celem organizacji Salonu SafeWELDING Expo jest stworzenie miejsca prezentacji oferty producentów i dystrybutorów sprzętu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach przemysłowych, akcesoriów ułatwiających pracę w warunkach niebezpiecznych i szkodliwych, a także urządzeń, technologii i systemów pożarniczych oraz ochrony przeciwpożarowej, aparatury kontrolno-pomiarowej i systemów alarmowych, sprzętu i urządzeń ratowniczych.

Tradycyjnie równolegle z targami ExpoWELDING 2018 odbędzie się 60. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza organizowana przez Instytut Spawalnictwa. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie „Spawalnictwo w dobie przemysłu 4.0”. 

Zapraszamy do odwiedzenia Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2018. 

Więcej informacji o targach dostępnych jest pod adresem www.expowelding.pl

Zapraszamy do dokonania rejestracji zwiedzających on-line dostępnej pod poniższym linkiem: https://exposilesia.pl/expowelding/2/2/pl/ 

1 1 1 1

Newsletter