Inne

Agencja Rozwoju Pomorza SA zaprasza przedsiębiorców z branży stoczniowej do udziału w Międzynarodowych Targach Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich, które odbędą się w dniach 4-7 września 2018 r. w Hamburgu.

Targi SMM są największą i najważniejszą imprezą światowego przemysłu okrętowego. Co dwa lata gromadzą światowych liderów budowy i remontu statków, produkcji najnowocześniejszego wyposażenia okrętowego, technologii i inżynierii morskiej. W trakcie wydarzenia mają swoją premierę najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne. Ubiegłoroczna edycja targów zgromadziła ponad 2100 wystawców oraz 50000 odwiedzających profesjonalistów z całego świata.

Co zyskasz? Ekspozycję firmy na wspólnym stoisku województwa pomorskiego, wstęp na targi, przejazd, zakwaterowanie, ubezpieczenie i koszty opłat targowych. Szacowany wkład własny przedsiębiorcy przy maksymalnym dofinansowaniu 85% kosztów wynosi 5 800,00 zł brutto (2 550,00 netto + VAT od dotacji). Formularz zgłoszeniowy oraz dokumenty konkursowe dostępne poniżej. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 6 lipca br.

Szczegółowe informacje: Anna Jafra , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 58 32 33 235

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

rel (Pomorski Broker Eksportowy)

1 1 1 1

Newsletter