Inne

Już ponad 110 firm z kraju i zagranicy potwierdziło swój udział w 10. Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SyMas.

Podczas Targów - 10-11 października 2018 roku w EXPO Kraków spotkają się najwięksi producenci i dystrybutorzy maszyn oraz urządzeń dla branży z całej Europy. Pośród nich pojawią się m.in.: Biko-Serwis Sp. z o.o., Dec Poland Tekpro Sp. z o.o., Deric Technik s.c., Endress+Hauser Polska Sp. z o.o., PRO-ORGANIKA Sp. z o.o., NetterVibration Polska Sp. z o.o., Tubes International Sp. z o.o., WAM Polska Sp. z o.o..

Udział w jubileuszowej edycji Targów SyMas to gwarancja dotarcia do specjalistycznych odbiorców. Na Targach SyMas pojawią się nowości związane z przetwarzaniem, transportem, obróbką oraz filtrowaniem szeroko pojętych materiałów sypkich i masowych. Poprzednią odsłonę wystawy odwiedziło ponad 2600 gości. Targom SyMas jak co roku towarzyszyć będą 9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - Maintenance.

SyMas 2018

1 1 1 1

Newsletter