Inne

W dniu 8 marca grupa 45 studentów różnych kierunków i specjalności Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa uczestniczyło w największych w tej części Europy Targach Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i Woda”. Jubileuszowa 30. edycja Targów zgromadziła rekordową ilość wystawców z Polski, Europy i świata – czołówkę polskich producentów, importerów i dystrybutorów branży jachtowej, gościła największe gwiazdy sportów wodnych, olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców.

Wyjazd odbył się na zaproszenie Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych „Polskie Jachty” w ramach wieloletniej współpracy z Wydziałem Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Studenci oprócz zwiedzania ekspozycji i rozmów z wystawcami mieli okazję spotkać się z przedstawicielami Izby. Podczas spotkania została przedstawiona oferta praktyk i staży w roku 2018 w firmach związanych z przemysłem jachtowym, a także propozycje tematów prac dyplomowych.

Pieczę nad studentami sprawowali mgr inż. Dariusz Duda - pełnomocnik dziekana ds. praktyk studenckich, z mgr inż. Jacek Frost - pełnomocnik dziekana ds. promocji Wydziału oraz dr inż. Wojciech Leśniewski - opiekun Koła Naukowego KORAB.

rel (Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej)

Poniżej kilka zdjęć z targów "Wiatr i Woda"

1 1 1 1

Newsletter