Inne

Prawie 1900 wystawców z ponad 60 krajów pokaże swoje produkty na jednych z najważniejszych targów na świecie – Boot Düsseldorf. Rozpoczęcie imprezy w sobotę, 20 stycznia.

Handlowe święto dla miłośników rekreacji i uprawiania sportu na wodzie potrwa dziewięć dni. Będzie można zobaczyć luksusowe jachty, łodzie motorowe i żaglowe, sprzęt dla płetwonurków oraz akcesoria dla wodniaków. Prezentowane będą również oferty biur podróży i firm czarterowych, a także organizacji ekologicznych.

Najwięcej uwagi tradycyjnie przyciągną premiery nowych jachtów. Na Boot Düsseldorf odbędzie się 19 premier jachtów motorowych oraz 11 jachtów żaglowych, m.in. Bavarii C65, nowej, luksusowej jednostki Bavaria Yachts, która może zabrać na pokład 10 osób.

Będą również atrakcje i rozrywki dla zwiedzających w każdym wieku. Na miłośników wioślarstwa czeka 90-metrowa sztuczna rzeka, nurkowie będą mogli zanurzyć się w basenie o powierzchni prawie 30 metrów kwadratowych, a sportowcy przetestować deski windsurfingowe i inne akcesoria. Osobną ofertę przygotowano dla dzieci, które mogą pobawić się w parku linowym, popływać na symulatorze żeglarskim czy spróbować swoich sił w wędkarstwie.

Klasyką wszystkich targów są również prelekcje oraz spotkania ze słynnymi wodniakami, z których część odbędzie się w języku angielskim.

W ubiegłym roku targi odwiedziło 242 tys. osób z 90 krajów. Boot Düsseldorf potrwają do niedzieli, 28 stycznia.

Więcej informacji na stronie targów

rel (Żeglarski.info / PoZŻ)

1 1 1 1

Newsletter