Inne

Marynarze, to wyjątkowa grupa klientów. Zazwyczaj bardzo dobrze wynagradzana, często z dużymi oszczędnościami. Jednak pomimo tych atutów, pozyskanie przez nich kredytu może wcale nie być takie łatwe.

Specyfika formy ich zatrudnienia, otrzymywanie wynagrodzenia tylko w niektórych miesiącach w roku, duża elastyczność w zmianie pracodawców, zmienność waluty dochodu, były i są „przeszkodami nie do przeskoczenia” dla części banków. Dodatkowo wprowadzone w ostatnich latach zaostrzenia w regulacjach prawnych, między innymi wymóg zachowania zgodności waluty kredytu z główną walutą dochodu gospodarstwa domowego spowodowały, że liczba dostępnych ofert jeszcze bardziej się ograniczyła.

Dlatego mając już przeszło 10-letnie doświadczenie w codziennej pracy z Marynarzami z całej Polski, chcielibyśmy zaproponować Państwu pomoc w skutecznym i korzystnym uzyskaniu finansowania dla planowanej przez Państwa inwestycji. Jesteśmy Ekspertami ds. Finansowych w Deutsche Bank Polska SA. Chętnie wyliczymy dla Państwa zdolność kredytową, pomożemy oszacować koszty kredytu, skompletować potrzebne dokumenty, a także będziemy wsparciem w sprawach technicznych takich, jak ocena stanu prawnego interesującej Państwa nieruchomości, czy kontakt z deweloperem, sprzedawcą lub firmą budowlaną.

Najważniejsze parametry naszego kredytu hipotecznego:

- Dostępne waluty kredytowania to PLN, EUR, USD, GBP;

- Możemy zapewnić finansowanie do 90% wartości nieruchomości;

- Oferujemy bardzo atrakcyjne oprocentowanie oraz kredyt bez prowizji za jego udzielenie;

- Finansujemy transakcje dotyczące zarówno zakupu mieszkania, działki lub domu na rynku wtórnym i pierwotnym, bądź budowy domu na własnej działce;

- Naszym produktem możemy również refinansować produkty w innych bankach, zarówno kredyty mieszkaniowe, jak i inne zobowiązania.

Po więcej szczegółów zapraszamy pod adresem krolipartnerzy.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego niezależnie od miejsca Państwa zamieszkania.

Mirosław Król

Ekspert ds. Finansowych Deutsche Bank Polska SA

+48 600 117 869

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mariusz Stemporowski

Ekspert ds. Finansowych Deutsche Bank Polska SA

+48 661 677 277

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.