Inne

Marynarze, to wyjątkowa grupa klientów. Zazwyczaj bardzo dobrze wynagradzana, często z dużymi oszczędnościami. Jednak pomimo tych atutów, pozyskanie przez nich kredytu może wcale nie być takie łatwe.

Specyfika formy ich zatrudnienia, otrzymywanie wynagrodzenia tylko w niektórych miesiącach w roku, duża elastyczność w zmianie pracodawców, zmienność waluty dochodu, były i są „przeszkodami nie do przeskoczenia” dla części banków. Dodatkowo wprowadzone w ostatnich latach zaostrzenia w regulacjach prawnych, między innymi wymóg zachowania zgodności waluty kredytu z główną walutą dochodu gospodarstwa domowego spowodowały, że liczba dostępnych ofert jeszcze bardziej się ograniczyła.

Dlatego mając już przeszło 10-letnie doświadczenie w codziennej pracy z Marynarzami z całej Polski, chcielibyśmy zaproponować Państwu pomoc w skutecznym i korzystnym uzyskaniu finansowania dla planowanej przez Państwa inwestycji. Jesteśmy Ekspertami ds. Finansowych w Deutsche Bank Polska SA. Chętnie wyliczymy dla Państwa zdolność kredytową, pomożemy oszacować koszty kredytu, skompletować potrzebne dokumenty, a także będziemy wsparciem w sprawach technicznych takich, jak ocena stanu prawnego interesującej Państwa nieruchomości, czy kontakt z deweloperem, sprzedawcą lub firmą budowlaną.

Najważniejsze parametry naszego kredytu hipotecznego:

- Dostępne waluty kredytowania to PLN, EUR, USD, GBP;

- Możemy zapewnić finansowanie do 90% wartości nieruchomości;

- Oferujemy bardzo atrakcyjne oprocentowanie oraz kredyt bez prowizji za jego udzielenie;

- Finansujemy transakcje dotyczące zarówno zakupu mieszkania, działki lub domu na rynku wtórnym i pierwotnym, bądź budowy domu na własnej działce;

- Naszym produktem możemy również refinansować produkty w innych bankach, zarówno kredyty mieszkaniowe, jak i inne zobowiązania.

Po więcej szczegółów zapraszamy pod adresem krolipartnerzy.pl

Naszą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się także w podcstach z cyklu Nareszcie Własny Dom.

Co miesiąc publikujemy nowe odcinki podcastu, których można słuchać:

Pierwszy odcinek można posłuchac też tutaj:

Listen to "Czy świąteczna pożyczka na pewno Ci się opłaca?" on Spreaker.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego niezależnie od miejsca Państwa zamieszkania.

Mirosław Król

Ekspert ds. Finansowych Deutsche Bank Polska SA

+48 600 117 869

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mariusz Stemporowski

Ekspert ds. Finansowych Deutsche Bank Polska SA

+48 661 677 277

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1