Paweł Brzezicki: Jak uzdrowić PŻM

O filmie

Jak wygląda obecna kondycja Polskiej Żeglugi Morskiej? Co to jest „dyktatura stewardów”? Jak przyciągnąć kapitanów, starszych mechaników, oficerów i jak uzdrowić finanse największego polskiego armatora?

O tym, a także o inwestycjach we flotę, w tym także promową, podczas V Międzynarodowego Kongresu Morskiego w Szczecinie rozmawiamy z Pawłem Brzezickim – zarządcą komisarycznym w Polskiej Żegludze Morskiej.

Kategoria: Morze.

Tagi: Brzezicki, inwestycje, Kongres Morski, Polska Żegluga Morska, PŻM i Szczecin.

1 komentarz

 1. Tak zgadza się jeżeli chodzi o te pensje tylko pan Brzezicki zapomniał dodać ze dostosowywanie wynagrodzeń w jego rozumieniu dotyczy tylko ciec. To znaczy wypłaty te zawyżone zostaną obniżone natomiast te zaniżone NIE zostaną podwyższone do poziomu światowego tylko obniżone jeszcze bardziej. O tym zapomniał wspomnieć.
  Załoga – 13 % kasa
  Kontrakty 6 msc
  c/o – już w tym momencie – minus 500 usd c/o = 5000 usd gdzie norma to 6800-7200
  Stary 7000 usd c/e 6800 usd norma światowa jest o wiele wyższa a to przed cieciami jest.
  Prawda jest taka ze PZM obcina całemu management ok 1500-2000 usd w porównaniu z wynagrodzeniami światowymi co miesiąc, a po restrukturyzacji będzie jeszcze mniej. Wiec kogo oni chcą zatrzymać ? Jakie dostosowywanie wynagrodzeń ? To nie jest żadne dostosowywanie wynagrodzeń to są po prostu najzwyklejsze ciecia.

  Władek, Cze 14, 2017 Odpowiedz


Dodaj komentarz