Jesteś Tutaj: PortalMorski.pl Statki Wyposażenie • Systemy Silniki do statków? Cegielski gotowy na produkcję od zaraz
Dołącz do nas
Błąd

  Silniki do statków? Cegielski gotowy na produkcję od zaraz

  Email Drukuj
  Zakłady H. Cegielski - Poznań S.A. Fot. HCP

  Zakłady Cegielskiego w Poznaniu chcą produkować silniki okrętowe. Prezes firmy Wojciech Więcławek deklaruje, że produkcje może rozpocząć od razu.

  Zarząd Cegielskiego liczy, że ustawa stoczniowa spowoduje, iż w polskich stoczniach będą budowane statki, do których Cegielski wyprodukuje silniki.

  - Zakłady Cegielskiego jako jedyna firma w Polsce są w stanie z marszu rozpocząć produkcje silników okrętowych na potrzeby stoczni. Dlatego mamy ogromne nadzieję w związku ze zmianami, które się pojawiły, prawnymi koncepcjami polskiego rządu mającymi na celu rozwinięcie tej branży - powiedział Więcławek.

  Więcej >>>
  Radio Szczecin 

  Dodaj komentarz

  Kod antyspamowy
  Odśwież

  Uwaga! Dodając komentarz akceptujesz jednocześnie regulamin komentarzy Portalu Morskiego.

  PortalMorski.pl to profesjonalny, branżowy serwis internetowy ściśle związany z polską i światową gospodarką morską. Śledź wiadomości z kraju i ze świata. Zarejestruj się i szukaj z nami pracy na morzu i lądzie. Newsy, agencje crewingowe, ruch statków, pogoda, informacje o portach – to wszystko znajdziesz na PortalMorski.pl

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

  facebook