Porty, logistyka

Radni SLD nie chcą terminalu kontenerowego w Świnoujściu. Twierdzą, że będą bronić Świnoujścia przed tą inwestycją. 

W środowe popołudnie, radni SLD spotkali się z dziennikarzami. Na miejsce konferencji postanowili wybrać świnoujski wiatrak. - Spotkaliśmy się w miejscu, które najczęściej odwiedzają zakochani i gdzie najwięcej turystów robi sobie pamiątkowe zdjęcia. Ten widok może się już wkrótce całkowicie zmienić. Po mojej lewej stronie może wychodzić daleko w morze pirs, do którego będą przybijały ogromne kontenerowce, załadowane po brzegi kontenerami. My dzisiaj uważamy, że większość mieszkańców Świnoujścia żyje z turystyki i usług turystycznych oraz ogromnego przypływu zarówno Polaków, jak i obcokrajowców do naszego miasta i widać, że pod tym względem nasze miasto się najbardziej rozwija i największe przychody czerpie - mówiła podczas konferencji przewodnicząca Rady Miasta, Joanna Agatowska.

Więcej >>>

iŚwinoujście.pl

Komentarze   

-2 precz z kontenerowym portem obok uzdrowiska!
Nie dość że wybudowali ohydny gazoport, i mieszkańcy nic nie maja z tego, może kiedyś jakieś skromne podatki dostanie miasto.
Ale planowanie tu portu kontenerowego, gdy większość mieszkańców jest przeciwna, to arogancja i jawna pogarda rządzących dla nas!!!
Lepiej rozbudować port w Gdańsku, albo w samym Szczecinie, zamiast niszczyć przepiękną plażę, jakiej nie ma gdzie indziej!!!
Polska ma niewiele wybrzeża, i tylko część to przepiękne plaże. Trzeba o to dobro dbać i zachować!!!!!!!!!!!!
17 luty 2017 : 09:34 inka Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
-1 No, no!
Kontenery najpierw do Gdańska, a potem do Świnoujścia, kogoś tutaj ostro fantazja poniosła. Podobnie zresztą jak przy rozbudowie zdolności kontenerowych Szczecina...
Po liczbie wykrzykników sądzę, że wystarczy paru niedobitków z SLD i już jest afera.
17 luty 2017 : 12:33 Rodrigo Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
0 Chcemy Terminal Kontenerowy
Przeciwnych to jest kilku cwaniaczkow wietrzacych ze ugraja na tym jakis interesik, ale nic z tego.
17 luty 2017 : 09:52 cdn Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś