Jesteś Tutaj: PortalMorski.pl Porty i Logistyka Porty i terminale w Polsce SLD o terminalu kontenerowym: Stoimy po stronie mieszkańców...
Dołącz do nas

SLD o terminalu kontenerowym: Stoimy po stronie mieszkańców...

Email Drukuj
Fot.: Pixabay

Radni SLD nie chcą terminalu kontenerowego w Świnoujściu. Twierdzą, że będą bronić Świnoujścia przed tą inwestycją. 

W środowe popołudnie, radni SLD spotkali się z dziennikarzami. Na miejsce konferencji postanowili wybrać świnoujski wiatrak. - Spotkaliśmy się w miejscu, które najczęściej odwiedzają zakochani i gdzie najwięcej turystów robi sobie pamiątkowe zdjęcia. Ten widok może się już wkrótce całkowicie zmienić. Po mojej lewej stronie może wychodzić daleko w morze pirs, do którego będą przybijały ogromne kontenerowce, załadowane po brzegi kontenerami. My dzisiaj uważamy, że większość mieszkańców Świnoujścia żyje z turystyki i usług turystycznych oraz ogromnego przypływu zarówno Polaków, jak i obcokrajowców do naszego miasta i widać, że pod tym względem nasze miasto się najbardziej rozwija i największe przychody czerpie - mówiła podczas konferencji przewodnicząca Rady Miasta, Joanna Agatowska.

Więcej >>>

iŚwinoujście.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Uwaga! Dodając komentarz akceptujesz jednocześnie regulamin komentarzy Portalu Morskiego.

PortalMorski.pl to profesjonalny, branżowy serwis internetowy ściśle związany z polską i światową gospodarką morską. Śledź wiadomości z kraju i ze świata. Zarejestruj się i szukaj z nami pracy na morzu i lądzie. Newsy, agencje crewingowe, ruch statków, pogoda, informacje o portach – to wszystko znajdziesz na PortalMorski.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

facebook