Jesteś Tutaj: PortalMorski.pl Morze Marynarka wojenna • Granice Święto 13 Dywizjonu Trałowców
Dołącz do nas
Błąd

Święto 13 Dywizjonu Trałowców

Email Drukuj

W piątek 5 kwietnia obchodzona jest 67 rocznica powstania 13 Dywizjonu Trałowców, służącego w Marynarce Wojennej. Trałowce służą pod flagą NATO i przede wszystkim zajmują się obroną przeciwminową.

W Gdyni tego dnia obchodzone będzie święto marynarzy służących na trałowcach. Odbędą się pokazy uzbrojenia oraz służby na okręcie. Każdy chętny będzie mógł z bliska zobaczyć jak wygląda praca na tego typu jednostkach.

W programie znajdą się między innymi: pokaz ratownictwa morskiego, a także gaszenia pożarów i udzielania pierwszej pomocy na pokładzie.

Impreza jest dostępna dla każdego chętnego. Odbywa się w porcie wojennym w Gdyni. Wejście ul. Śmidowicza.

Więcej informacji i program wydarzeń znajduje się pod tym adresem.

Źródło:

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Uwaga! Dodając komentarz akceptujesz jednocześnie regulamin komentarzy Portalu Morskiego.

PortalMorski.pl to profesjonalny, branżowy serwis internetowy ściśle związany z polską i światową gospodarką morską. Śledź wiadomości z kraju i ze świata. Zarejestruj się i szukaj z nami pracy na morzu i lądzie. Newsy, agencje crewingowe, ruch statków, pogoda, informacje o portach – to wszystko znajdziesz na PortalMorski.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

facebook