Jesteś Tutaj: PortalMorski.pl Ludzie Personalia Nowy prezes zarządu PGZ SA
Dołącz do nas
Błąd

  Nowy prezes zarządu PGZ SA

  Email Drukuj
  PGZ SA

  W dniu dzisiejszym Arkadiusz Siwko, pełniący funkcję prezesa zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA od 8 grudnia 2015 r., złożył rezygnację ze stanowiska. Rada Nadzorcza PGZ SA przyjęła rezygnację i podziękowała za jego dotychczasową pracę. Na to stanowisko powołano Błażeja Wojnicza, dotychczasowego prezesa zarządu Polskiego Holdingu Obronnego SA.

  Błażej Wojnicz jest prawnikiem (w 2013 r. ukończył aplikację adwokacką), a także absolwentem studiów doktoranckich o profilu ekonomiczno-społecznym w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w urzędach i instytucjach państwowych, m.in. w Ministerstwie Obrony Narodowej, Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, Agencji Mienia Wojskowego oraz Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Posiada doświadczenie zawodowe zdobyte w prywatnych przedsiębiorstwach i kancelariach prawniczych oraz w toku własnej praktyki adwokackiej.

  Błażej Wojnicz od grudnia 2015 r. do sierpnia 2016 r. pełnił funkcję członka rady nadzorczej Polskiego Holdingu Obronnego SA, zaś w okresie od sierpnia 2016 r. do lutego 2017 r. był prezesem zarządu Polskiego Holdingu Obronnego SA.

  rel (Ministerstwo Obrony Narodowej), AL

  Dodaj komentarz

  Kod antyspamowy
  Odśwież

  Uwaga! Dodając komentarz akceptujesz jednocześnie regulamin komentarzy Portalu Morskiego.

  PortalMorski.pl to profesjonalny, branżowy serwis internetowy ściśle związany z polską i światową gospodarką morską. Śledź wiadomości z kraju i ze świata. Zarejestruj się i szukaj z nami pracy na morzu i lądzie. Newsy, agencje crewingowe, ruch statków, pogoda, informacje o portach – to wszystko znajdziesz na PortalMorski.pl

  Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

  facebook