Inne

W dniu 29 marca, w Sali Ekspozycyjnej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego przy Al. Marszałka Piłsudskiego 46 w Gdyni, odbędzie się seminarium pt. "Innovative aquaculture/ Innowacyjna akwakultura".

Seminarium, które zaplanowano w godzinach od 9 do 16, realizowane jest w ramach projektu InnoAquaTech, Transgraniczny rozwój i transfer innowacyjnej i zrównoważonej akwakultury (Cross-border development and transfer of innovative and sustainable aquaculture technologies in the South Baltic area), finansowanego ze środków UE, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG Południowy Bałtyk. Wydarzenie finansowane jest ze środków projektu InnoAquaTech.

Organizatorzy zapraszają przedsiębiorców, hodowców, przedstawicieli administracji oraz wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami w akwakulturze (nowymi technologiami oraz gatunkami hodowlanymi).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, w celu zgłoszenia chęci udziału w seminarium, konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Do dnia 22 marca należy przesłać zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości należy podać: imię i nazwisko oraz instytucję uczestnika.

Program seminarium >>>

rel (MIR-PIB), AL