Inne

Szczecińska olimpijka rozpocznie w tym roku przygotowania do Igrzysk w Tokio. Armator promowy TT-Line postanowił nie tylko podpisać umowę sponsoringową z Agnieszką na 2017 rok, ale również rozszerzyć ją na całą załogę POL11. 

Ogłoszenie informacji o współpracy w 2017 roku Agnieszki Skrzypulec i Irminy Mrózek-Gliszczynskiej odbędzie się na tegorocznych targach żeglarskich „Wiatr i Woda” w Warszawie (16-19 marca br.). Olimpijki spotkają się z kibicami na stoisku PMT Partners (nr stoiska: 3C). Każdy chętny będzie mógł z nimi porozmawiać, zrobić zdjęcie i zainspirować się opowieściami o ich sukcesach. Zdobywczynie Pucharu Księżniczki Zofii opowiedzą o planach na najbliższy sezon. W tym roku Irmina i Agnieszka wystartują m.in. w regatach w Monako, Grecji, Hiszpanii i Japonii. 

Spotkanie z olimpijkami będzie nie tylko otwarciem żeglarskiego sezonu na 2017 rok, ale także rozpoczęciem działań w ramach projektu Cross The Line, łączącego regaty Polish Match Tour i Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej z występami teamu POL11 w polskich i międzynarodowych startach. 

TT-Line współpracuje ze środkowiskiem żeglarskim od dwóch lat. 

- Żegluga promowa i żeglarstwo, szczególnie to sportowe, jakie uprawia Agnieszka i Irmina, tylko pozoronie są od siebie odległe. Łączy nas bardzo wiele. Jest to przede wszystkim zamiłowanie do wody i przekraczania granic - tego metaforycznego i dosłownego. Nasze żeglarki udowodniły, że granice są po to, by je przekraczać. My także lubimy wyzwania i w każdym kolejnym roku podejmujemy je na nowo - mówi Aneta Wencel, dyrektor zarządzający TT-Line Polska. 

W ramach projektu Cross The Line, łączącego sponsorng POL11, regaty Polish Match Tour i TT-Line, Agnieszka i Irmina będą szkoliły uczestników Akademii Regatowej TT-Line w maju 2017 w Szczecinie.  

rel (TT-Line Polska)